Oversikt over alle programmene

Kondisjon

Kondis 1 m/ Anita 15 min
kondis 2 m/ Anita 30 min
Kondis 3 m/ Bente 30 min
Kondis 4 m/ Ina 30 min
Godt Voksen Kondisjon m / Elisabeth 30 min
Step 1 m/ Ina 30 min
Step 2 m/ Trude 45 min
Step 3 m/ Ina 30 min
Step 4 m/ Madeleine 59 min
Step 5 m/ Christine 46 min
Step Intervall m/ Irene 30 min
Basic Step m/ Porscha 34 min
Bosu m/ Bente 30 min
Aerobic 1 m/ Ina 30 min
Aerobic 2 m/ Michelle 30 min
Aerobic 3 m/ Ina 29 min
Aerobic 4 m/ Madeleine 50 min
Dance Aerobic 1 m/ Ina 45 min
Dance Aerobic 2 m/ Madeleine 45 min
Ellipsemaskin 1 m/ Ina 15 min
Ellipsemaskin 2 m/ Siw Kristin 30 min
Elipsemaskin 3 m/ Michelle 30 min
Tredemølle nybegynner m/ Craig 30 min
Tredemølle 1 m/ Ina 15 min
Tredemølle 2 m/ Quincy 30 min
Tredemølle 3 m/ Quincy 45 min
Tredemølle 4 m/ Michelle 45 min
Guttas Time m/ Richmond 30 min
Mini step m/ Ina 15 min
Krønsj Mix m/ Christina 45 min
Høypuls m/ Madeleine 30 min
Høypuls 2 m/ Marianne 30 min
Høypuls 3 m/ Marianne 40 min
Tabata m/ Christine 47 min
Kroppsvekt Tabata m/ Allan 34 min
Tabata 3 m/ Christine 32 min
Tabata 4 m/ Christine 33 min
Romaskin nybegynner m/ Simon 10 min
Romaskin videregående m/ Simon 20 min

Sykkel

Treningssykkel 1 m/ Richmond 30 min
Treningssykkel 2 m/ Carina 45 min
Treningssykkel 3 m/ Ina 45 min
Treningssykkel 4 m/ Irene 30 min
Treningssykkel 5 m/ Carina 45 min
Treningssykkel 6 m/ Carina 55 min
Treningssykkel 7 m/ Michelle 50 min
Treningssykkel m/ Anita 4M Klinikken 45 min
Trimsykkel 1 m/ Carina 15 min
Trimsykkel 2 m/ Ina 15 min
Trimsykkel 3 m/ Siw Kristin 30 min
Trimsykkel 4 m/ Craig O’Toole 35 min

Styrke

Styrke Ben m/ Richmond 30 min
Styrke Overkropp m/ Richmond 30 min
Godt Voksen Styrke m/ Elisabeth 30 min
Kjernetrening 1 m/ Bente 30 min
Kjernetrening 2 m/ Ina 15 min
Kjernetrening 3 m/ Porscha 22 min
Pilates 1 m/ Trond 30 min
Pilates 2 m/ Madeleine 54 min
Pilates ball m/ Hege 30 min
Stram Opp 1 m/ Ina 30 min
Stram Opp 2 m/ Ina 30 min
Stram Opp 3 m/ Trude 30 min
Crunch Trainer m/ Ina 15 min
Styrke 4M m/ Anita 4M Klinikken 30 min
Vibroplate m/ Siw Kristin 15 min
Mage Rumpe Lår 1 m/ Siw Kristin 15 min
Mage Rumpe Lår 2 m/ Simon 30 min
Multigym jenter m/ Jørn Stian 30 min
Multigym Supersett del 1 m/ Jørn Stian 15 min
Multigym Supersett del 2 m/ Jørn Stian 15 min
Vektbenk m/ Jørn Stian 45 min
Fitnessball 1 m/ Irene 15 min
Fitnessball 2 m/ Ina 30 min
Fitnessball 3 m/ Irene 30 min
Fitnessball 4 m/ Michelle 30 min
Fitnessball 5 m/ Simon 40 min
Strikk 1 m/ Irene 15 min
Strikk 2 m/ Anki 45 min
Strikk 3 m/ Christine 14 min
Styrke 1 m/ Siw 45 min
Styrke 2 m/ Madeleine 28 min
Rockering 1 m/ Marit 15 min
Rockering 2 m/ Marit 30 min
Rockering Videregående m/ Ine 15 min
Rockering Avansert m/ Ine 30 min
Bosuball styrke m/ Irene 30 min
Slyngetrening, kjerne m/ Siri 15 min
Slyngetrening, underkropp m/ Siri 17 min
Slyngetrening, overkropp m/ Siri 10 min
Slyngetrening, Redcord One m/ Siri 15 min
SkiFit Start m/ Mark 40 min
SkiFit Videregående m/ Mark 30 min
Floor Core m/ Porscha 20 min
Butt You Can 1 m/ Porscha 15 min
Butt You Can 2 m/ Porscha 35 min
Sirkeltrening 1 m/ Craig 52 min
Sirkeltrening 2 m/ Anne Mette 30 min
Krønsj Styrke m/ Christina 30 min
OxySculpt m/ Porscha 37 min
Basis 1, skuldre m/ Porscha 23 min
Basis 2, rygg m/ Porscha 35 min
Basis 3, bryst m/ Porscha 40 min
Basis 4, core m/ Porscha 19 min
Basis 5, ben m/ Porscha 31 min
Basis 6, power express m/ Porscha 21 min
Shape m/ Porscha 22 min
ShapeUp m/ Ina 18 min
Handygym m/ Simon 11 min
Manualer nybegynner m/ Simon 20 min
Manualer videregående m/ Simon 30 min
Kettlebell Teknikk m/ Anki 7 min
Kettlebell 1, nybegynner m/ Anki 30 min
Kettlebell 2, videregående m/ Anki 30 min
Kettlebell 3, avansert m/ Anki 46 min
Kettlebell Teknikk m/ Allan 12 min
Kettlebell Basic m/ Allan 24 min
Kettlebell Fitness m/ Allan 22 min
Catslide 1, nybeg m/ Christina 29 min
Catslide 2, videreg m/ Christina 29 min
Styrke med rulle m/ Anki 33 min
Balanse pute m/ Simon 12 min
Core styrke m/ Kristin 27 min

Dans

Beveglighet og isolasjon m/ Therese 15 min
Samba Teknikk m/ Therese 7 min
Samba workout 2 m/ Therese 15 min
Samba workout 3 m/ Therese 30 min
Rumba workout 1 m/ Therese 15 min
Rumba workout 2 m/ Therese 30 min
Jive Intervall m/ Therese 15 min
Jive 2 m/ Therese 10 min
Rumba nedtrapp m/ Therese 5 min
Chachacha 1 m/ Therese 15 min
Chachacha 2 m/ Therese 30 min
Latin Isolation m/ Alexis 10 min
Latin Merenge Intro m/ Alexis 15 min
Latin Salsa Intro m/ Alexis 20 min
Latin Chachacha Intro m/ Alexis 20 min
Latin Hip hop m/ Alexis 30 min
Salsa Footwork m/ Alexis 30 min
Pasodoble m/ Therese 15 min
Afromoves 1 m/ Madeleine 30 min
Afromoves 2 m/ Madeleine 50 min
DanceFit 1 m/ Bjørgunn 30 min
DanceFit 2 m/ Bjørgunn 40 min
DanceFit 3 m/ Madeleine 27 min
Jamaica Soca m/ Porscha 20 min

Corebar

Corebar Convention m/ Anita 56 min
Corebar Signature Positions 2 min
Corebar Signature Moves 3 min
Corebar Signature Combinations 4 min
Corebar Signature Core & Strength 11 min
Corebar Vital 10 m/ Lene 44 min
Corebar FIT 21 m/ Anita 48 min
Corebar HIT 21 m/ Anniken 58 min
Corebar Boost m/ Anita 27 min
Corebar Cardio & Core m/ Anita 25 min
Corebar Core Strength m/ Kristin 20 min
Corebar Foundation m/ Anita 21 min
Corebar Party m/Anita 21 min
Corebar Core & Mobility m/ Kristin 20 min
Corebar Strong 1 m/ Madeleine 26 min
Corebar Strong 2 m/ Anita 26 min
Corebar Strong 3 m/ Kristin 25 min

Kampsport

Oxybox Teknikk m/ Porscha 8 min
Oxybox Basic m/ Porscha 35 min
Oxybox Energy m/ Porscha 45 min
CardioCombat Basic m/ Michael 30 min
CardioCombat Videregående m/ Michael 30 min
CardioCombat Advanced m/ Michael 45 min
Mudo Basic m/ Fredrik 30 min
Mudo Basic 2 m/ Kjersti 28 min
MudoFit m/ Pia 48 min

Yoga

Tempel Yoga Introduksjon m/ Julia 15 min
Tempel Solar Vinyasa Yoga m/ Julia 15 min
Tempel Yoga Lunar m/ Julia 15 min
Yoga avspenning/ shavasana m/ Julia 15 min
Intro Tempel Yoga Lunar m/ Anette 45 min
Shavasana m/ Anette 15 min
Grunnpilarer m/ Anette 15 min
Tre utgangsstillingene m/ Anette 15 min
Fire grunnstillingene m/ Anette 5 min
Solhilsen m/ Julia 15 min
Dansende kriger m/ Julia 15 min
Månehilsen m/ Anette 15 min
Fornyende m/ Julia 30 min
Åpne hofter m/ Anette 55 min
Tempel Yoga Fluid m/ Julia 20 min
For deg m/ Anette 30 min
Seven minutes m/ Julia 9 min
Yoga Natur 1 m/ Julia 20 min
Yoga Natur 2 m/ Julia 10 min
Kreativ, flyt og kraft m/ Anette 50 min
Pust og Meditasjon m/ Julia 10 min
Yoga Destress m/ Julia 35 min
Yoga Liggende Rygg m/ Ingebjørg 20 min
Klassisk Yoga Solhilsen m/ Ingebjørg 15 min
Yoga Fusion Dance med Julia 8 min
Yoga Bodypart Movement m/ Anette 9 min
Yin Yoga 1 m/ Trude 32 min

Strekk og avspenning

Avspenning m/ Julia 15 min
Avspenning 2 m/ Madleleine 10 min
Stretching 1 m/ Julia 15 min
Stretching 2 m/ Ina 15 min
Stretching 3 m/ Madeleine 22 min
Fleksibilitet m/ Simon 20 min
Massasjerull m/ Anki 21 min
Innføring i Mindfullness m/ Eva 5 min
Mindfullness meditasjon m/ Eva 16 min
Qigong & Mindfullness m/ Eva 31 min
Qigong m/ Eva 26 min
Mobilitet 1 m/ Anita 9 min

Spesial

Info om bekkenbunn m/ Ingebjørg 8 min
Bekkenbunn progr 1 m/ Ingebjørg 15 min
Bekkenbunn progr 2 m/ Ingebjørg 15 min
Gravid 1 m/ Irene 30 min
Gravid 2 m/ Elisabeth 32 min
Gravid kondis m/ Bente 30 min
Gravid styrke m/ Bente 30 min
Mor & Barn m/ Irene 30 min
Mor & Barn 2 m/ Kristin 32 min
Ryggtrening nivå 1 m/ Fredrik 15 min
Ryggtrening nivå 2 m/ Fredrik 15 min
Pauseprogram 1 m/ Fredrik 5 min
Pauseprogram 2 m/ Fredrik 5 min
Pauseprogram 3 m/ Fredrik 5 min
Pauseprogram 4 m/ Eva 5 min
Vektreduksjon m/ Gry Hay 7 min
Kosthold vektreduksjon m/ Gry Hay 13 min
Råd om trening m/ Gry Hay 4 min

Gratis programmene

Bekkenbunn trening 1 m/ Ingebjørg 15 min
Krønsj Mix m/ Christina 45 min
Strikk 2 m/ Anki 45 min
Kettlebell 1, nybegynner m/ Anki 30 min
Høypuls 2 m/ Marianne 30 min
Kjernetrening 3 m/ Porscha 22 min
Yoga Seven minutes m/ Julia 9 min
Chachacha 2 m/ Therese 30 min
Styrke 2 m/ Madeleine 28 min
Romaskin nybegynner m/ Simon 10 min
CardioCombat Videregående m/ Michael 30 min
Treningssykkel 4 m/ Irene 30 min
Pausetrening 2 m/ Fredrik 5 min
Kondis 1 m/ Anita 15 min
Rockering Videregående m/ Ine 15 min
Gravid 1 m/ Irene 30 min
DanceFit 3 m/ Madeleine 27 min
Pauseprogram 4 m/ Eva 5 min
Slyngetrening, Kjerne m/ Siri 15 min
Tabata 4 m/ Christine 33 min